Zapraszamy codziennie w godzinach 10-18

Cennik biletów

Przewodnik w cenie wszystkich biletów!
Cennik

bilet normalny

24 zł

bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18, studenci, seniorzy)

20 zł

dzieci do lat 3 (bilet ulgowy i bezpłatny za okazaniem stosownego dokumentu)

wstęp wolny
Promocje rodzinne

2 dorosłych + 1 dziecko

60 zł

2 dorosłych + 2 dzieci

80 zł

2 dorosłych + 3 dzieci (dzieci do 18 roku życia)

100 zł
Bilety grupowe

grupa od 15 osób - 16 zł osoba - jeden opiekun na 15 osób bezpłatnie (wymagana rezerwacja minimum dzień przed wizytą)

Ikona motylaMotylarnia Rozewie - cennik

Jeżeli chcesz odwiedzić motylarnię Rozewie i wykonać piękne zdjęcia motyli na kwiatach, doświadczyć subtelnego dotyku egzotycznych motyli na skórze, nauczyć się czegoś o życiu motyli egzotycznych lub po prostu nacieszyć oczy najładniejszymi motylami świata, możesz skorzystać z jednego z naszych atrakcyjnych pakietów cenowych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych: rodzinnych, przyjacielskich, szkolnych, przedszkolnych, turystycznych, innych.

W tabeli ukazanej na niniejszej podstronie zobaczysz, ile możesz zaoszczędzić, jeśli odwiedzisz motylarnię Rozewie wraz z bliskimi. Nie udało Ci się zebrać 15 osób, by stworzyć grupę? Podziel się planami w mediach społecznościowych! Gwarantujemy, że mnóstwo znajomych będzie chętnych do obejrzenia egzotycznych motyli świata, i to z bliska.

Ikona biletuJeden bilet, kilkanaście motyli egzotycznych ze świata

Oferujemy bilety normalne i ulgowe dla dzieci, młodzieży, studentów i seniorów. Jeśli odwiedzisz motylarnię Rozewie z maluchem do 3 lat, on wejdzie za darmo. Czas podziwiania egzotycznych motyli świata nie jest ograniczony ceną biletu - koniec zabawy wyznacza wyłącznie godzina zamknięcia ogrodu motyli. Ponadto w cenie każdego biletu otrzymujesz do dyspozycji przewodnika. Opowie Ci o motylach tropikalnych, poda ich nazwy i przytoczy ciekawostki dotyczące sposobu życia w regionie, z którego pochodzi. Połączysz przyjemność z edukacją, i to na wprost bajeczny temat - motyle egzotyczne są niezwykle interesujące i fascynujące.

Ikona kameryEgzotyczne motyle świata a robienie zdjęć

Do motylarni Rozewie zapraszamy wraz z aparatami fotograficznymi i kamerami. Warto uwiecznić to wyjątkowe doświadczenie na zdjęciach czy filmach. Za zdjęcia motyli nie musisz płacić dodatkowo - fotografowanie wliczone jest w cenę biletu i przysługuje wszystkim gościom ogrodu motyli w Rozewiu. Natomiast jeśli chciałbyś wykonać sesję w spokoju, bez innych ludzi w tle, przeczytaj o możliwości odwiedzenia nas poza godzinami działania Motylarni Rozewie - zdjęcia z motylami