Cennik biletów

Cennik

Przewodnik w cenie biletu !

 • bilet normalny – 20
 • bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18, studenci, seniorzy) – 18 zł
 • dzieci do lat 3 – wstęp wolny
  (bilet ulgowy i bezpłatny za okazaniem stosownego dokumentu)

Promocje rodzinne

Przewodnik w cenie biletu !

 • 2 dorosłych + 1 dziecko – 54 zł
 • 2 dorosłych + 2 dzieci – 72 zł
 • 2 dorosłych + 3 dzieci – 90 zł
  (dzieci do 18 roku życia)

Bilety grupowe

Przewodnik w cenie biletu !

 • grupa od 15 osób – 14 zł osoba – jeden opiekun na 15 osób bezpłatnie
  (wymagana rezerwacja minimum dzień przed wizytą)

Motylarnia Rozewie – cennik

Jeżeli chcesz odwiedzić motylarnię Rozewie i wykonać piękne zdjęcia motyli na kwiatach, doświadczyć subtelnego dotyku egzotycznych motyli na skórze, nauczyć się czegoś o życiu motyli egzotycznych lub po prostu nacieszyć oczy najładniejszymi motylami świata, możesz skorzystać z jednego z naszych atrakcyjnych pakietów cenowych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych: rodzinnych, przyjacielskich, szkolnych, przedszkolnych, turystycznych, innych.

W tabeli ukazanej na niniejszej podstronie zobaczysz, ile możesz zaoszczędzić, jeśli odwiedzisz motylarnię Rozewie wraz z bliskimi. Nie udało Ci się zebrać 15 osób, by stworzyć grupę? Podziel się planami w mediach społecznościowych! Gwarantujemy, że mnóstwo znajomych będzie chętnych do obejrzenia egzotycznych motyli świata, i to z bliska.

Jeden bilet, kilkanaście motyli egzotycznych ze świata

Oferujemy bilety normalne i ulgowe dla dzieci, młodzieży, studentów i seniorów. Jeśli odwiedzisz motylarnię Rozewie z maluchem do 3 lat, on wejdzie za darmo. Czas podziwiania egzotycznych motyli świata nie jest ograniczony ceną biletu – koniec zabawy wyznacza wyłącznie godzina zamknięcia ogrodu motyli. Ponadto w cenie każdego biletu otrzymujesz do dyspozycji przewodnika. Opowie Ci o motylach tropikalnych, poda ich nazwy i przytoczy ciekawostki dotyczące sposobu życia w regionie, z którego pochodzi. Połączysz przyjemność z edukacją, i to na wprost bajeczny temat – motyle egzotyczne są niezwykle interesujące i fascynujące.

Egzotyczne motyle świata a robienie zdjęć

Do motylarni Rozewie zapraszamy wraz z aparatami fotograficznymi i kamerami. Warto uwiecznić to wyjątkowe doświadczenie na zdjęciach czy filmach. Za zdjęcia motyli nie musisz płacić dodatkowo – fotografowanie wliczone jest w cenę biletu i przysługuje wszystkim gościom ogrodu motyli w Rozewiu. Natomiast jeśli chciałbyś wykonać sesję w spokoju, bez innych ludzi w tle, przeczytaj o możliwości odwiedzenia nas poza godzinami działania motylarni Rozewie: zdjęcia z motylami.