Zdjęcia z motylami – sesje zdjęciowe

Niepowtarzalne zdjęcia z motylami

W dzisiejszych czasach obrazy mają przewagę nad tekstem – to właśnie na nie zwracamy uwagę najbardziej. Dobrze wykonana grafika potrafi przekazać więcej niż tysiąc słów. Szkolimy się w tym na co dzień, robiąc zdjęcia telefonami i publikując w internecie. Co jednak zrobić, żeby się wyróżnić? My proponujemy niepowtarzalne zdjęcia z motylami wykonane w Motylarni Rozewie. Nigdzie indziej nie będziesz miał okazji uchwycić w kadrze dziesiątek motyli egzotycznych różnorodnych gatunków, i to pochodzących z całego świata. Tym bardziej nigdzie indziej nie wykonasz zdjęcia z motylami, które siądą na Twojej ręce, głowie czy innej części ciała.

Zdjęcia motyli na kwiatach

Motylarnia Rozewie oferuje także zdjęcia motyli na kwiatach, jeśli od portretów wolisz fotografią przyrodniczą. Nasze egzotyczne motyle możesz uchwycić w locie, spoczynku lub w czasie interakcji z innymi motylami. Nagrasz u nas przepiękny film w prezencie dla bliskiej osoby lub na zaliczenie przedmiotu artystycznego na studiach. A może prowadzisz blog i filmy lub zdjęcia z motylami egzotycznymi mają się stać elementem Twojej publikacji? Zapraszamy do Motylarni Rozewie, w której zrealizujesz każdy z tych pomysłów.

Zdjęcia ślubne? Pomysł na… motyle na ślub!

Zdjęcia ślubne w plenerze to doskonały pomysł na uwiecznienie pary młodej i zatrzymanie w czasie tej niepowtarzalnej, radosnej okazji. Czemu by nie wykonać sesji zdjęciowej właśnie w Motylarni Rozewie? Niektóre zwierzęta stanowią symbole miłości. Łabędzie połączone dziobami i tworzące kształt serca. Białe gołębie wypuszczane przez młodą parę. I wreszcie one – nasze egzotyczne motyle świata. Nie bez powodu w okresie zakochania mówi się o „motylkach w brzuchu”! Zdjęcia ślubne z motylami egzotycznymi staną się więc niepowtarzalną i cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia – Waszej ceremonii ślubnej, połączenia dwóch kochających się ludzi w jedno.

Zdjęcia z motylami świata – zasady sesji zdjęciowej

Aby wykonać zdjęcia z motylami egzotycznymi lub zdjęcia motyli na kwiatach, nie musisz wcale jechać do odległych krajów. Nasza motylarnia w Polsce zbiera gatunki z całego świata. W ramach sesji zdjęciowych oferujemy wpuszczenie zainteresowanych przed godzinami otwarcia Motylarni Rozewie, dzięki czemu będziesz miał ciszę i spokój, motyle egzotyczne nie będą się rozpraszać innymi ludźmi, a także nikt niepowołany nie wejdzie Ci w kadr. Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły: 665 609 272. Zapraszamy serdecznie!