Zapraszamy codziennie w godzinach 10-18

Sesje zdjęciowe

Niepowtarzalne zdjęcia z motylami

W dzisiejszych czasach obrazy mają przewagę nad tekstem - to właśnie na nie zwracamy uwagę najbardziej. Dobrze wykonana grafika potrafi przekazać więcej niż tysiąc słów. Szkolimy się w tym na co dzień, robiąc zdjęcia telefonami i publikując w internecie. Co jednak zrobić, żeby się wyróżnić? My proponujemy niepowtarzalne zdjęcia z motylami wykonane w Motylarni Rozewie. Nigdzie indziej nie będziesz miał okazji uchwycić w kadrze dziesiątek motyli egzotycznych różnorodnych gatunków, i to pochodzących z całego świata. Tym bardziej nigdzie indziej nie wykonasz zdjęcia z motylami, które siądą na Twojej ręce, głowie czy innej części ciała.

Sesja zdjęciowa z motytlem

Zdjęcia motyli na kwiatach

Motylarnia Rozewie oferuje także zdjęcia motyli na kwiatach, jeśli od portretów wolisz fotografią przyrodniczą. Nasze egzotyczne motyle możesz uchwycić w locie, spoczynku lub w czasie interakcji z innymi motylami. Nagrasz u nas przepiękny film w prezencie dla bliskiej osoby lub na zaliczenie przedmiotu artystycznego na studiach. A może prowadzisz blog i filmy lub zdjęcia z motylami egzotycznymi mają się stać elementem Twojej publikacji? Zapraszamy do Motylarni Rozewie, w której zrealizujesz każdy z tych pomysłów.

Sesja zdjęciowa z motytlem

Zdjęcia ślubne? Postaw na motyle na ślub!

Zdjęcia ślubne w plenerze to doskonały pomysł na uwiecznienie pary młodej i zatrzymanie w czasie tej niepowtarzalnej, radosnej okazji. Czemu by nie wykonać sesji zdjęciowej właśnie w Motylarni Rozewie? Niektóre zwierzęta stanowią symbole miłości. Łabędzie połączone dziobami i tworzące kształt serca. Białe gołębie wypuszczane przez młodą parę. I wreszcie one - nasze egzotyczne motyle świata. Nie bez powodu w okresie zakochania mówi się o „motylkach w brzuchu”! Zdjęcia ślubne z motylami egzotycznymi staną się więc niepowtarzalną i cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia - Waszej ceremonii ślubnej, połączenia dwóch kochających się ludzi w jedno.

Sesja zdjęciowa z motytlem

Ikona kameryZasady sesji zdjęciowej

Aby wykonać zdjęcia z motylami egzotycznymi lub zdjęcia motyli na kwiatach, nie musisz wcale jechać do odległych krajów. Nasza motylarnia w Polsce zbiera gatunki z całego świata. W ramach sesji zdjęciowych oferujemy wpuszczenie zainteresowanych przed godzinami otwarcia Motylarni Rozewie, dzięki czemu będziesz miał ciszę i spokój, motyle egzotyczne nie będą się rozpraszać innymi ludźmi, a także nikt niepowołany nie wejdzie Ci w kadr. Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły: 665 609 272. Zapraszamy serdecznie!