Największa motylarnia w Polsce – Rozewie

Odwiedź Motylarnię pod Latarnią Morską Rozewie

Motylarnia pod Latarnią Morską w Rozewiu to dom dla kilkudziesięciu gatunków motyli egzotycznych z całego świata. Nasze motyle dostępne są na wyciągnięcie ręki! Największa motylarnia w Polsce to wyjątkowy i niepowtarzalny obiekt ze specjalnie odtworzonym mikroklimatem, który stwarza naszym motylom doskonałe warunki bytowe. Tropikalna aura doskonale sprzyja życiu naszych motyli i zachęca do latania. Ubierz się kolorowo, a może motyl przysiądzie na Tobie😊

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Motylarni. Zobacz też, jakie inne atrakcje czekają na Ciebie i Twoich bliskich w Jastrzębiej Górze i okolicy: atrakcje turystyczne dla dzieci i całych rodzin.

Poszerz wiedzę o motylach

Poszerz swoją wiedzę o motylach egzotycznych oraz poznaj setki przepięknie ubarwionych motyli z odległych zakątków całego świata. Dowiedz się więcej o życiu motyla. Zapraszamy do „okna pojawienia”, zobaczysz wiszące poczwarki które zamieniają się w przepiękne, kolorowe motyle. Poznaj ich tryb życia i dowiedz się jakie tajemnice kryją.
Dowiedz się: Jak widzą motyle? Po co motylom dwie pary skrzydeł? Czy motyle coś czują?
Do Waszej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych przewodników, którzy zdradzą Wam sekrety motyli i odpowiedzą na pytania.
Przyjdź do nas i przeżyj bezpośrednie spotkanie z egzotycznymi motylami. Poznaj wspaniały i wyjątkowy świat motyli!

Doznaj niesamowitych przeżyć estetycznych

Motylarnia pod Latarnią Morską w Rozewiu to niezwykłe miejsce i zarazem największa motylarnia w Polsce. Owo magiczne miejsce oferuje wyjątkowe przeżycia, atrakcyjne i bardzo kolorowe wspomnienia dla wszystkich odwiedzających, bez względu czy to duży, czy mały. Dzięki Motylarni możesz zanurzyć się w magiczne piękno egzotycznych motyli z wdziękiem latających koło Ciebie.
By uwiecznić te ulotne chwile, koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny!

Odpocznij i zrelaksuj się

Zrób krok do całkowicie innego świata, gdzie otoczy Cię tropikalna aura!
Mikroklimat naszej Motylarni i piękno egzotycznych motyli tworzą doskonałe warunki dla spokoju i relaksu. Badania dowodzą, że spędzanie czasu w naturalnym środowisku wpływa pozytywnie na ciśnienie krwi, tętno, częstość oddychania, a także skraca czas regeneracji. Redukuje również stres oraz poprawia ogólny nastrój.
Przyjdź i poznaj magię natury!

Rozwiń wyobraźnię

Odwiedzając Motylarnię pod Latarnią Morską w Rozewiu zapoznasz się pięknem motyli oraz z ich różnorodnością. Codziennie widzimy radość w oczach, uśmiech na twarzy, zaskoczenie, zdziwienie oraz łzy wzruszenia.
Motylarnia to miejsce, które pozwoli Ci doświadczyć cudownych wrażeń i będzie impulsem do kreatywnych działań.
Mieliśmy przyjemność być świadkami zaręczyn oraz sesji fotograficznych nowożeńców.

Mamy nadzieję, że podczas odwiedzania nas nie pozostaniesz obojętny/a na wdzięki egzotycznych motyli, które wyzwolą w Tobie nowe koncepcje i pomysły. Pozwól się zainspirować!

DOBRE RADY

Ubierz się lekko, weź aparat

Motylarnia pod Latarnią Morską w Rozewiu to niezwykły obiekt ze specjalnie stworzonym mikroklimatem tropikalnym, który stwarza motylom doskonałe warunki do życia oraz latania. Odwiedzając Motylarnię warto więc ubrać się lekko oraz kolorowo, motyle bowiem bardzo chętnie siadają na barwnych obiektach. Może to właśnie dziś na Twoim ramieniu usiądzie egzotyczny okaz.
Możesz także zabrać ze sobą coś do picia.
Piękne, kolorowe, egzotyczne motyle będą z wdziękiem przemykać koło Ciebie. By uchwycić te wyjątkowe, ulotne chwile, koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny! Wilgotność występująca w Motylarni może spowodować, że obiektyw Twojego aparatu będzie potrzebował przetarcia odpowiednią szmatką. Pamiętaj o tym!

Bądź ostrożny, nie dotykaj motyli

Motyle także czasami potrzebują, a nawet lubią odpoczywać. Mogą to robić w najmniej oczekiwanym miejscu jakim jest czubek Twojej głowy, ścieżka, ławka itp. Przemieszczając się po Motylarni prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, aby niechcąco nie rozdeptać motylka albo na niego nie usiąść.
Motyl, to wyjątkowo delikatne zwierzę, dlatego nasz dotyk, nawet delikatny uszkadza mu skrzydła, przez co nie może latać a w konsekwencji ginie. Prosimy, aby odwiedzający nie próbowali ich dotykać, łapać ani brać na ręce.

Nie zabieraj motyli ze sobą

Przed opuszczeniem Motylarni prosimy o sprawdzenie, czy przypadkiem nie masz na plecach lub głowie „motylego gapowicza” 😉 Jeżeli tak, to delikatnie strząśnij go z siebie, ponieważ na zewnątrz motyl niestety zginie.
W badaniu fascynującego świata motyli pomogą Ci nasi doświadczeni przewodnicy. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania nasi pracownicy są do twojej dyspozycji.

Zapraszamy!