Zapraszamy codziennie w godzinach 10-18

Nasze okazy

Ikona motylaMotylarnia Rozewie - egzotyczne motyle w Polsce

Prowadzona przez nas motylarnia Rozewie to wyjątkowe miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy możecie zobaczyć egzotyczne motyle świata. Ale nie tylko! Pobyt w naszej motylarni to przygoda dla wielu zmysłów, nie tylko wzroku. Ponieważ nie jesteś odgrodzony od motyli egzotycznych szkłem, plastikiem, siatką ani innego rodzaju przegrodą, możesz zobaczyć motyle z bliska. Masz możliwość usłyszenia trzepotu ich skrzydeł, a nawet… dotknięcia ich!

W motylarni Rozewie zupełnie normalnymi, codziennymi widokami są motyle na kwiatach i motyle na rękach gości. Dokładnie tak, nie przeczytałeś błędnie. Jeśli odsłonisz ręce i ubierzesz się kolorowo, egzotyczne motyle wezmą Cię za atrakcyjny kwiat i usiądą na Tobie, żeby zbadać powierzchnię. To idealny moment na zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Ikona motylaNajładniejsze motyle świata w jednym miejscu

Jakie motyle można spotkać w motylarni Rozewie? Czy mamy motyle polskie, czy może motyle tropikalne? Jeśli chcesz mieć miłą niespodziankę, możesz odwiedzić nas bez wcześniejszego czytania opisów i spróbować samodzielnie odgadnąć, ile gatunków motyli świata zebraliśmy. To świetna zabawa zwłaszcza dla dzieci przychodzących z rodzicami i uczniów szkół. Jeżeli zaś wolisz wcześniej przeczytać, jakie motyle egzotyczne zakupiła motylarnia w Polsce Rozewie, informacje znajdziesz właśnie na tej podstronie. Kliknij zdjęcie konkretnego motyla świata, by poznać jego nazwę i podstawowe dane o jego pochodzeniu czy trybie życia.

Ikona motylaEgzotyczne motyle z bliska wraz z historią gatunku

Polska motylarnia Rozewie pozwala bez podróżowania za granicę zobaczyć żywe okazy i zaznajomić się z informacjami na temat kilkunastu gatunków motyli egzotycznych. Nazwy i informacje o każdym gatunku znajdziesz nie tylko na naszej stronie internetowej, ale również w samej motylarni Rozewie. Mało tego - w każdej chwili będziesz mógł zadać pytania przewodnikowi znajdującemu się w sali z motylami egzotycznymi.

Nazwy podajemy zarówno oryginalne (np. Papilo Demoleus), jak i nieoficjalne (np. Cytrynek). Dzięki obszernym opisom życia motyli egzotycznych Twoje wyjście do motylarni w Rozewiu będzie łączyć walory rozrywkowy i edukacyjny. Skolekcjonowaliśmy najciekawsze i najładniejsze motyle świata, więc zdobywanie wiedzy o nich to sama przyjemność!

Ikona motylaMotyle egzotyczne, motyle tropikalne... po prostu motyle świata!

Obejrzyj motyle z bliska - na żywo. Jeśli do tej pory podziwiałeś je tylko na zdjęciach, będziesz zaskoczony, jak duża jest różnica i jaką przyjemność sprawia obcowanie z żywymi, pełnymi energii zwierzętami. Motyle na kwiatach to piękny motyw zdjęciowy, dlatego do motylarni Rozewie zapraszamy wraz z aparatami fotograficznymi.

Jeśli jesteś profesjonalistą lub chcesz wykonać u nas sesję zdjęciową do portfolio, przeczytaj o możliwości wejścia do motylarni Rozewie poza godzinami działalności: zdjęcia z motylami. Egzotyczne motyle mogą stać się także bohaterem opowiadania, piosenki czy pracy naukowej. A jeśli chcesz przyjść i po prostu się zrelaksować, odpocząć i nacieszyć najładniejszymi motylami świata… wiesz, gdzie nas znaleźć!