Zapraszamy codziennie w godzinach 10-18

Sesja zdjęciowa z motylami – jak się do niej przygotować i co warto wiedzieć?

Rodzinne, modowe, ślubne – profesjonalne sesje fotograficzne cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – każdy z nas chce uwiecznić ważne momenty w życiu lub po prostu stworzyć swoje profesjonalne portfolio i piękne portrety. Osoby zajmujące się fotografią prześcigają się w pomysłach i aranżacjach sesji zdjęciowych. Szczególne zainteresowanie zyskują ostatnio sesje zdjęciowe na łonie natury. Jeśli jednak zależy Ci na tym, żeby wyróżnić swoje zdjęcia na tle innych, sesja zdjęciowa z motylami jest do tego doskonałą okazją! Podczas tego typu sesji z łatwością możemy stworzyć magiczny klimat zaczarowanego ogrodu. Motylarnia Rozewie – największa motylarnia w Polsce – oferuje możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej z motylami. Jak przygotować się do takiej sesji? Jakie zdjęcia z motylami możemy wykonać? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, nasz wpis blogowy jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do lektury!

 

Sesja zdjęciowa z motylami – dlaczego warto z niej skorzystać?

Sesje zdjęciowe w Motylarni to doskonała okazja, z której warto skorzystać, jeśli potrzebujemy niepowtarzalnej serii zdjęć w pięknych okolicznościach. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest niezmienna pogoda i idealne warunki atmosferyczne – sesje plenerowe często muszą być przekładane ze względu na deszcz, zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturę oraz inne niekorzystne czynniki. W Motylarni problem ten rozwiązuje się sam – obiekt posiada swój specyficzny mikroklimat, który gwarantuje Ci zawsze dobre warunki do zdjęć. Dodatkowo, zyskujesz możliwość wejścia do Motylarni przed godzinami otwarcia. Dzięki temu Twoich zdjęć nie zakłóci żaden nieproszony gość a motyle nie będą rozproszone obecnością innych ludzi.

 

Sesja zdjęciowa z motylami – rodzaje sesji

Jakie sesje zdjęciowe z motylami możemy wykonać? Tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Poniżej prezentujemy jednak najpopularniejsze przykłady sesji zdjęciowych z motylami.

Sesje rodzinne z motylami
Narodziny nowego dziecka, chęć wykonania corocznej aktualizacji rodzinnego portfolio – sesje rodzinne z motylami to doskonała okazja do zacieśniania więzi w rodzinie. Wybierz się do nas wraz ze swoją rodziną i wykonaj magiczne zdjęcia w otoczeniu egzotycznych motyli. Sesja rodzinna może być także okolicznościowa – wówczas możesz wykonać sesje z okazji chrzcin, komunii lub innego, ważnego rodzinnego wydarzenia.

Ślubne sesje zdjęciowe w Motylarni
Sesje zdjęciowe z okazji ślubu coraz częściej wykonywane są w plenerze. Piękno natury w połączeniu z bielą i zwiewnością sukni ślubnej owocują wspaniałymi zdjęciami, które pozwolą Wam zachować w pamięci wspomnienia tego wyjątkowego dnia. A co gdyby dodać do tego motyle? Sesja zdjęciowa ślubna w otoczeniu tych pięknych istot z pewnością zapadnie wszystkim w pamięci na długi czas.

Sesja wizerunkowa z motylami
Sesja wizerunkowa jest jedną z form kreatywnej fotografii, w której istotne jest przedstawienie osoby lub grupy osób z nastawieniem na uchwycenie szczególnych zdolności, talentów i najważniejszych cech charakterystycznych. Sesja wizerunkowa z motylami to doskonała opcja, by w magiczny sposób pokazać światu swoje pasje i zainteresowania. 

Sesja modowa z motylami
Sesje modowe mogą przedstawiać całe kolekcje ubrań lub akcesoriów, ale nie tylko. Mogą służyć także przetestowaniu modelek, stanowić zdjęcia do mediów społecznościowych dla blogerek i firm a także przedstawiać różnorodne usługi związane z modą. Jeśli projektujesz ubrania lub interesujesz się branżą fashion, sesja modowa z motylami to nietuzinkowy sposób na zaprezentowanie najnowszych stylizacji i pokazanie swoich produktów.

 

Zdjęcia z motylami – dla kogo?

Najprostsza odpowiedź na to pytanie brzmi: dla każdego! Sesje zdjęciowe z motylami mogą mieć różnorodną tematykę i charakter, dlatego sprawdzą się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Sesje zdjęciowe z motylami mogą pomóc zapamiętać na zawsze momenty takie jak: zaręczyny, ślub, chrzest, komunie, urodziny i wiele, wiele innych. Niezależnie od wieku, sama sesja może przybrać baśniowy, magiczny charakter i przenieść nas do świata fantazji.

 

Sesja zdjęciowa z motylami – jak się do niej przygotować?

Sesje zdjęciowe z motylami to piękna i niepowtarzalna okazja do bliskiego kontaktu z egzotyczną przyrodą. Jak przygotować się do takiej sesji? Najważniejsze jest przede wszystkim umówienie dogodnego terminu. W celu zapewnienia niezbędnej prywatności i spokoju, oferujemy wpuszczenie osób zainteresowanych przed godzinami otwarcia Motylarni. Dzięki temu motyle nie będą rozpraszać się innymi ludźmi a Ty zyskasz ciszę i spokój, niezbędne do wykonania pięknej sesji zdjęciowej. Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów i wybierz dogodny dla siebie termin sesji. Kolejnymi krokami jest ustalenie z fotografem szczegółów sesji i przygotowanie się do niej. Zrób piękny makijaż, wybierz stylizację i naszykuj dobry humor – sesja zdjęciowa to chwila dla Ciebie, by uchwycić piękne momenty i stworzyć swój niepowtarzalny portret. Pozwól sobie pomóc – odwiedź Motylarnię Rozewie i daj się zachwycić magicznym światem pełnym motyli.