Zapraszamy codziennie w godzinach 10-17.

Spacer z motylami – niesamowite atrakcje dla wszystkich

Szukasz interesującego miejsca na wizytę z przyjaciółmi? Chcesz spędzić czas z rodziną w naprawdę nietypowy sposób? Znudziły Ci się restauracje oraz kina i szukasz obecnie nowych opcji na udaną randkę lub po prostu chcesz się zrelaksować? Motylarnia pod Latarnią Morską w Rozewiu to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka wytchnienia, potrzebuje przerwy lub chce po prostu podziwiać piękno świata.

Egzotyczne motyle: zdjęcia i nie tylko

Motylarnia w Rozewiu to miejsce, w którym dzieci i dorośli mogą zobaczyć aż kilkadziesiąt gatunków motyli egzotycznych. Jest to największa motylarnia w Polsce, w której możesz oglądać i fotografować te przepiękne skrzydlate stworzenia. Odwiedzając nasz ośrodek masz pewność, że na wszystkie Twoje pytania związane ze światem motyli uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedź, ponieważ cena za zwiedzanie obejmuje usługę przewodnika. Nasi pracownicy chętnie i dużo opowiadają o przepięknych domownikach motylarni oraz o tym w jaki sposób z mało estetycznej dla oka poczwarki rozwija się tak wspaniałe, kolorowe stworzenie, dlatego też szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, wycieczki szkolne oraz studentów.

Wizyta w motylarni

Motylarnia: zdjęcia, którymi zachwycisz znajomych

Do naszej Motylarni zapraszamy nie tylko miłośników pięknych obrazów oraz przyrody, ale również zapalonych fanów fotografii. Przyjedź do nas z aparatem fotograficznym, a gwarantujemy, że wykonasz naprawdę wiele ciekawych zdjęć, które zostaną z Tobą na zawsze. Miejscem zamieszkania wspaniałych, bardzo kolorowych, zwinnych stworzeń, które cechuje naprawdę duża fotogeniczność jest właśnie Motylarnia. Galeria zdjęć naszych motyli przedstawia tylko przykładowe fotografie, jakie możesz mieć po wizycie u nas. Jeżeli lubisz fotografować świat przyrody, koniecznie przyjedź z aparatem do Jastrzębiej Góry.

A może sesja z motylami? Pomysł na prezent ślubny

Zdjęcia motyli wyglądają naprawdę imponująco, prawda? Doskonale wiemy o tym jak wspaniałe mogą być chwile spędzone w naszym ogrodzie, dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych na sesje plenerowe z motylami. Taka atrakcja może być wspaniałym zwieńczeniem sesji ślubnej lub narzeczeńskiej, ale będzie też wspaniałym prezentem np. z okazji urodzin dziecka zafascynowanego światem przyrody i pięknymi kolorami. Masz „motyle w brzuchu” z powodu zakochania? Romantyczna sesja zdjęciowa z udziałem kolorowych motyli to coś, co z pewnością zachwyci Twoją wybrankę i być może jeszcze bardziej scementuje Waszą miłość. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby uzgodnić szczegóły takiej sesji.

Ważne wydarzenie i zdjęcia motyli w tle? Przyjedź do motylarni!

Motylarnia to znakomite miejsce na wyjątkową randkę dla wszystkich tych, którzy w naprawdę nietuzinkowy sposób chcieliby się oświadczyć. Możecie wybrać się we dwójkę albo z grupą przyjaciół czy rodziny. Wyjazd do motylarni może stanowić również niezapomniany element podróży poślubnej, wycieczki rocznicowej czy wyjazdu rodzinnego. Atmosfera naszego ogrodu jest wyjątkowa dzięki jego domownikom i dlatego też spacer po motylarni to świetna okazja do głębszej rozmowy. Bilety mogą być ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy nie tylko dla dziecka, ale również dla przyszłej mamy, bliskiej przyjaciółki czy starszych rodziców, którzy szukają spokoju i odpoczynku od miasta.