Zapraszamy codziennie w godzinach 10-18

Największa motylarnia w Polsce nad morzem już otwarta!

Wybierasz się do Jastrzębiej Góry lub okolic? Koniecznie odwiedź największą motylarnię w Polsce, czyli motylarnię Rozewie. Sprawdź, jak nas znaleźć i w jakich godzinach nasze piękne motyle świata przyjmują gości. Przekonaj się, jakie atrakcje czekają na Ciebie w motylarni nad morzem.

Motylarnia Rozewie w Jastrzębiej Górze – motylarnia nad morzem

Pobyt nad polskim morzem bez wątpienia umili i urozmaici Ci wizyta w największej motylarni w Polsce, w której obejrzysz motyle egzotyczne z całego świata. Co ważne, żywe i wolne, zupełnie inaczej niż w muzeum przyrodniczym czy szczelnej hodowli, w której wielobarwne owady nie mają fizycznego kontaktu z człowiekiem. Tak, tutaj przechadzasz się wśród motyli swobodnie latających! W Rozewiu motyle świata są bardzo towarzyskie i chętnie siadają na swoich gościach. Koniecznie ubierz się w kolorowe ubrania i wykonuj spokojne ruchy, a być może wybiorą właśnie Ciebie!

Jak nas znaleźć? Motylarnia nad morzem Rozewie jest łatwa do zlokalizowania. Mieści się przy ulicy Latarników 21 w Jastrzębiej Górze. Aby nas szybko namierzyć, kieruj się w stronę jedynej, pięknej i górującej nad okolicą latarni morskiej. Jesteśmy otwarci każdego dnia w godzinach od 10:00 do 18:00. Przypominamy też o możliwości wejścia do motylarni w Rozewiu przed standardowymi godzinami działania. Przeczytaj więcej w zakładce poświęconej zaplanowanym sesjom fotograficznym z motylami.

Czy znajdujesz się w Niechorzu, czy w Kołobrzegu, czy w Pobierowie lub na Helu, wybierz się do nas. Sprawdź rozkład jazdy i odwiedź miejsce, w którym się zakochasz. Można odwiedzić nas samochodem, ale można skorzystać z innego transportu, np. busów kursujących pomiędzy miasteczkami wakacyjnymi.

Dlaczego nie może Cię zabraknąć w motylarni w Rozewiu pod latarnią morską?

Na wielogodzinny pokaz motyli egzotycznych zapraszamy samotnych wędrowców, rodziny z dziećmi i grupy zorganizowane. Nasze bilety zapewniają całodzienny relaks w ogrodzie motyli – bez limitu do godziny czy dwóch. Im szybciej do nas przyjdziesz, tym dłużej będziesz się cieszył bajeczną atmosferą tego miejsca, dlatego zapraszamy już od 10:00.

Jakie korzyści niesie pobyt w największej motylarni w Polsce – motylarni pod latarnią morską?

  • Niezapomniane widoki motyli świata – wystarczy usiąść i podziwiać.
  • Zdobycie wiedzy o motylach egzotycznych – przygotowaliśmy plansze z informacjami, ponadto nasi pracownicy chętnie oprowadzają po motylarni nad morzem i opowiadają o gatunkach motyli ze świata. Zdradzą Ci motyle sekrety!
  • Odpoczynek i relaks – z dala od zatłoczonej plaży i centrów kurortów nadmorskich znajdziesz to, po co przyjechałeś nad morze: błogi odpoczynek.
  • Czas spędzony z bliskimi – lub książką, jak wolisz. Tutaj nie będą Cię rozpraszały dźwięki, światła, zapachy. Poświęcisz całą uwagę temu, co uważasz za ważne.
  • Niesamowite zdjęcia z motylami – gdzie indziej wykonasz fotografie, na których Ty i Twoi bliscy gościcie na skórze lub ubraniu motyle egzotyczne? Odpowiedź jest oczywista: tylko w największej motylarni w Polsce, u nas – w Rozewiu. Zabierz ze sobą aparat, kamerę, telefon – co wolisz.

Atrakcyjne ceny w motylarni nad morzem Rozewie

Jeżeli chcesz, możesz odwiedzić nas samodzielnie i spędzić dzień z książką, laptopem, szkicownikiem czy dziennikiem do zapisków. Warto natomiast rozważyć zabranie bliskich, najlepiej całej rodziny, bądź przyjść do nas w grupie zorganizowanej. To właśnie dla rodzin i grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Dwójka dorosłych z dzieckiem płaci tylko 45 zł (zamiast 49 zł), a ci sami dorośli z dwójką dzieci 59 zł (zamiast 64 zł). Natomiast dla dzieci do trzeciego roku życia mamy wstęp darmowy. Udaj się na miejsce z tymi, których kochasz.

Grupy zorganizowane to zarówno te szkolne i przedszkolne, jak i wycieczkowicze w dowolnym wieku. Do motylarni w Rozewiu zapraszamy seniorów korzystających z nadmorskich sanatoriów, młodzież organizującą spontaniczny wyjazd na weekend nad morze czy wycieczki z biur podróży – polskie, zagraniczne. Tutaj każda osoba zapłaci 11 zł zamiast 17 zł, o ile grupa będzie liczyła co najmniej piętnaście osób. Jeden opiekun na każde piętnaście osób wejdzie za darmo.

Co obejmuje cena biletu do największej motylarni w Polsce?

Przypominamy, że cena biletu obejmuje całodzienny (10:00-18:00) pobyt w największej motylarni w Polsce, możliwość swobodnego robienia zdjęć i filmów, a także oprowadzenie po ogrodzie motyli przez wykwalifikowanego przewodnika. Wysłuchasz cudownych opowieści i zadasz pytania dotyczące motyli egzotycznych z całego świata, a wszystko to za 17 zł lub mniej!

W motylarni nad morzem Rozewie nie trzeba zachowywać ciszy ani chodzić wyznaczonymi ścieżkami, co sprawia, że ogród motyli służy do eksploracji przestrzeni i poznawania fascynujących owadów, jakimi są motyle. Przed wizytą u nas zapoznaj się z różnymi ciekawostkami na ich temat:

Odwiedź nas, by spędzić czas w wyjątkowy sposób. Gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony!